Kdo jsem

Již několik let se zabývám využitím moderních technologií a především Apple v různých odvětvích lidské činnosti. Se svým kolegou jsme otevřeli značkové prodejny iTouch, které se po vstupu strategického partnera proměnily v mezinárodní síť prodejen iStores Apple Premium Reseller.

Implementace a využití Apple technologií je součástí mého každodenního života a v minulosti jsme s kolegy a společností Apple vytvořili v České republice několik unikátních projektů.

Pamatujete si na hokejové PSG Zlín a jejich speciální senzory na helmách, které zaznamenávají otřesy a nárazy na hlavu? Možná jste viděli unikátní řešení implementace Průmysl 4.0, který jsme s našim strategickým partnerem B2A implementovali ve firmě AVEX Steel Products.

Národní telemedicínské centrum jsme obohatili o moderní telemetrické technologie, které jsou využívány pro vzdálený monitoring pacientů s kardiovaskluráním onemocněním. V rámci projektu pro praktické lékaře, jsme vytvořili efektivní nástroj komunikace s pacientem, kdy lékař dokáže lépe pomocí speciálních 3D aplikací na iPadu popsat onemocnění a postup léčby.

V neposlední řadě naleznete naše řešení a využití iPadů ve školách. iPad a především učitelé, dnes  významně přetváří výuku a dokáží zcela novým přístupem zaujmout své žáky. Důležitou roli pak iPad zastvává ve speciální pedagogice, kdy jeho využití má zcela významný vliv na rozvoj dětí se speciálními potřebami.

Realizované projekty

AVEX Steel Products s.r.o.
ZŠ MŠ Vřesina
Vsetínská Nemocnice a.s.
Fakultní Nemocnice Olomouc - I. Interní Klinika